Wrangler show 2017 – after

V poradí už VI. ročník Medzinárodného zrazu Jeep Wrangler pod Hradom – Wrangler show je milí priatelia, úspešne za nami a nám nezostáva nič iné, iba sa vám zo srdca poďakovať za vašu účasť, milý úsmev i prejavenú spokojnosť. Bolo nám cťou, tri dni s vami stráviť a opätovne sa presvedčiť, že ľudia, ktorí vnímajú svet z vnútra svojho stroja, nepotrebujú riešiť zbytočnosti. Naopak vedia byť ľudskí a ľudskejší, vedia prejaviť radosť a srdečne stisnúť priateľovi dlaň. Ďakujeme, že ste nás opäť navštívili, že ste v piatok počas nočnej jazdy do našich rúk vložili vašu dôveru, ale aj že ste sa v sobotu počas celého dňa naladili spolu s nami na zábavnú nôtu, dobre sa zabavili a oddýchli si. A samozrejme ďakujeme i za to, že ste ostali s nami až do konca a sme poctení vašimi slovami pri rozlúčke, ktoré nás utvrdili v tom, že dať priateľom čosi viac, ako len ,,offroad“, je vždy tou najvyššou devízou človeka.
Naša vďaka patrí všetkým nám blízkym ľuďom, ktorí síce ,,zatiaľ“ wrangler alebo willys vo svojej garáži neparkujú, no pomohli nám tak, akoby boli odjakživa súčasťou wrangleráckej rodiny. Takže milí naši priatelia, pomocníci v kuchyni a šenku, pri registrácii, na trati, recesisti z SUPH i ostatní účinkujúci v programe, sponzori i tí, ktorí ste prispeli inak k tomu aby bolo podujatie úspešné a boli tak nápomocní– fotografovať, kameramani, policajti, hasiči, poľovníci, poslanci a vôbec tí všetci, ktorých podpis bol potrebný na fúru povolení… vám patrí naše veľké a úctivé ĎAKUJEME.
PS. Priatelia z Belgicka, Poľska, Maďarska, Čiech – teda všetci tí, ktorí ste neváhali za nami precestovať stovky ba i tisícku kilometrov, vám patrí náš obdiv za odhodlanie zažiť čosi v srdci Slovenska. Veríme, že o rok sa s vami vidíme opäť.

Juraj “TAURO” & Erika + priatelia JWcS

foto : tuŽiadny nový komentár.

Pridať komentár

 
Loading...